תהליך הטיפול

מהי הומאופתיה קלאסית?

ההומאופתיה היא שיטת ריפוי טבעית, עדינה, יעילה ובטוחה, אשר מותאמת אישית לכל אדם על פי המאפיינים היחודיים שלו ברמה גופנית ונפשית. ההומאופתיה פותחה על ידי רופאים באירופה לפני כ- 250 שנה, ומספקת מענה לבעיות ומצבים רבים ומגוונים.
הטיפול ההומאופתי יעיל בפיתרון של בעיות גופניות, רגשיות ומנטאליות ,הן כרוניות והן אקוטיות. הטיפול יוצר שינוי רחב היקף, שורשי ומעמיק אשר השפעתו ניכרת לטווח ארוך ברבדים שונים של חיי המטופל.

סרט טלוויזיה המסביר על הומאופתיה ואופן פעולתה

האם יש סיכון בטיפול הומאופתי, תופעות לוואי?

הטיפול בתרופות הומאופתיות מדוללות ומותאמות אישית, היינו עדין ומדויק. מאחר והתרופות רק מעוררות את היכולות של הגוף לטפל בעצמו, ואינן מכילות חומר כלשהו לאחר תהליך הדילול שלהן, הן אינן יכולות ליצור תופעות לוואי. יתרה מכך, במידה ורמת הפעילות אשר נוצרה על ידי ה"רמדי" ההומאופתית עוצמתית מדי עבור המטופל, יכול המטפל ההומאופת, למתן את פעילותה בהתאם. לכן, חשוב מאוד שטיפול הומאופתי ינוהל על ידי הומאופת מקצועי ומוסמך. 

 

המדע מאחורי ההומאופתיה

מהן תרופות הומאופתיות?

תרופה הומאופתית קלאסית, המכונה "רמדי", היינה חומר מדולל מאוד בתהליך מיוחד, אשר מעורר את כוחות הריפוי הטבעיים של גוף ונפש האדם, ובכך עוזרים לו להגיע ליציבות ואיזון גופני ונפשי. חומרים אלו יכולים להיות מינראלים, צמחים, אלמנטים מן החי ועוד…
תרופות המדף אשר נמכרות בבתי המרקחות השונים ומוצגות כתרופות הומאופתיות, היינן בליל של תרופות שונות לטיפול בבעיה מסוימת ואינן מתאימות באופן אידבידואלי לאדם, כפי שאמורות להיות מותאם הטיפול ההומאופתי, לכן מוגדרות כהומאופתיה מודרנית, או צרפתית, אשר מיועדת להקלה זמנית בלבד ולא לפתרון בעיה שורשית ומעמיקה.

מהו משך הטיפול?

הזמן הנדרש עבור כל אדם משתנה על פי אופי הבעיה, כמה זמן הוא מתמודד איתה, שימוש בתרופות שונות וכן התוצאה הסופית אליה שואפים להגיע. אחרי בדיקה מקיפה של הנושא, ניתן להעריך בצורה משוערת כמה זמן יידרש להביא לשיפור ולריפוי. עם זאת, חשוב לזכור שהמטרה היא לבצע תהליך טיפולי מקיף, על מנת לפתור את הבעיה בצורה שורשית ולא רק להביא להקלה זמנית.

מהו טיפול קוגנטיבי - N.L.P?

neuro linguistic prgramming – תכנות עצבי לשוני, היינה שיטה שפותחה לצורך יעילות ומהירות של שינוי בדפוסי החשיבה והפעולה שלנו, באמצעים פשוטים הניתנים ליישום עצמאי ושינויים מרחיקי לכת ברבדים שונים של התפקוד היומיומי, ומאפשרים שינוי ברמה המיידית.

054-4497387

merkaz.levant@gmail.com

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on google

קליניקות בפריסה ארצית

  • חיפה – רח' ספרון 3, מרכז הכרמל

  • הוד השרון – הבנים 14 ב', קומה 3,  מרכז "אמא אדמה"

  • אורנית – הסביון 2, מרכז "סולי"

  • מודיעין – בית יהונתן, קומה 5, מרכז "דעה", קניון עזריאלי

אני פה עבורכם!

השאירו פרטים ואחזור בהקדם