פחדים וחרדות

התמודדות עם פחד וחרדה הינה נחלתם של מבוגרים וילדים כאחד. אנו פוגשים את החרדה כגורם המשתק אותנו, ומונע מאיתנו לחיות את חיינו בחופשיות, להגשים את המטרות שלנו ולהתמודד טוב יותר בלימודים, בחברה או אפילו בחיי היום יום  הפשוטים.

 

התמודדות זו, אשר פעמים רבות מופיעה על בסיס יומיומי, דורשת מאיתנו המון כוח ויוצרת הימנעות בתחומים רבים החשובים לנו. אצל ילדים אנו רואים את הפגיעה המשמעותית בעיקר בשינה, בתפקוד החברתי והלימודי. אצל המבוגרים שבינינו, חרדה זו מתבטאת בקשיי התמודדות בחברה, מערכות יחסים בין אישיות לא תקינות, קשיים במקום העבודה ועוד ועוד…

 

לעיתים החרדה כל כך קשה, שהיא משתקת אותנו ואנחנו לא מצליחים אפילו לצאת מהבית ולא מאמינים שזה מתישהו ישתפר. אבל, הבשורה הטובה היא, שככל שהחרדה חזקה ובולטת יותר,הטיפול מהיר ויעיל יותר, וניתן לחוש בשיפור יותר משמעותי בטווח זמן קצר.

 

הטיפול ההומאופתי, המותאם אישית לאדם או לילד החרד יוצר תהליך מהיר ומדוייק המאפשר להפסיק את המאבק בזמן יחסית קצר תוך כדי שיפור ההרגשה הנפשית והגופנית יחד עם כוחות חדשים ומחוזקים להתמודדות חדשה.

 

במקביל, שינוי הרגלי החשיבה ובנייה של אמונות בצורה פשוטה וקלה הופכת את התהליך למעשיר ומחזק, כך שגם לאחר סיום הטיפול, ישנו מגוון של כלים אשר ניתנים לשימוש בכל פעם שעולה צורך כלשהו להתמודדות חדשה.

 

האפשרות להפסיק את ההתמודדות עם ההיבט הנפשי והגופני של החרדה, ללא שימוש בתרופות כימיות, הוא תחום ידוע ורווח בטיפול ההומאופתי, עם אחוז הצלחה גבוה מאוד. אין סיבה להמשיך ולחיות את החיים בצל הפחד, החרדה והתסכול שהם יוצרים. הפתרון כבר פה!!!

 

קליניקות בפריסה ארצית

  • חיפה – רח' ספרון 3, מרכז הכרמל

  • הוד השרון – הבנים 14 ב', קומה 3,  מרכז "אמא אדמה"

  • אורנית – הסביון 2, מרכז "סולי"

  • מודיעין – בית יהונתן, קומה 5, מרכז "דעה", קניון עזריאלי

אני פה עבורכם!

השאירו פרטים ואחזור בהקדם